niklas_hamann-E-DMjnGk33g-unsplash

O nás

Spoločnosť Metros.sk zabezpečuje občerstvenie pre spoločenské akcie. Spoločnosť sa približuje zákazníkom, ktorí pri výbere produktov uprednostňujú čerstvosť a kvalitu pochádzajúcu priamo z ich regiónu, od lokálnych výrobcov. 
Naše produkty sú vhodné pre zákazníkov, ktorí uprednostňujú konanie spoločenských udalostí v pohodlí svojho domova alebo firmy.

Obložené misy

Naše služby

Cateringové služby
Príprava pečených prasiatok, pečených kolien, rebier, pečených plnených moriek, kačíc,....
Obložené misy, obložené chlebíčky a chuťovky Kapustnica, kotlíkový guláš, vyprážané bravčové rezne, pečené kurence, prílohy, šaláty, pagáče a štrúdľe.
Dovoz výrobkov teplej a studenej kuchyne
Zapožičiavanie stolového inventáru

katrien-sterckx-fn0xXL9szcU-unsplash

Pre príležitosti

 • pracovné stretnutia
 • rodinné oslavy
 • firemné akcie
 • posedenia s priateľmi 🙂

 • Naše výrobky

  len to najlepšie

  Ručná výroba

  100% prírodné

  Lokálne suroviny

  Metros_logo_new_2k

  Lokálni dodávatelia

  Vždy čerstvé

  Bez konzervantov

  Objednávky je možné uskutočniť telefonicky,  e-mailom, prípadne prostredníctvom online objednávky. Objednávky je potrebné zadať minimálne 3 dni vopred.

  Výrobky studenej kuchyne podávame na jednorazových (hliníkových) alebo vratných (nerezových) podnosoch. Cena jednorazového podnosu je 2,-EUR. Pri nerezových podnosoch vyberáme vratnú zálohu.

  Výrobky teplej kuchyne podávame na drevených podnosoch, za ktoré vyberáme vratnú zálohu 50,-EUR. Zálohu je potrebné previesť na účet SK47 7500 0000 0040 0801 1458. Do poznámky pre príjemcu prosím uveďte Vaše meno a priezvisko.

  Zabezpečujeme aj dovoz našich výrobkov v Bratislave a blízkom okolí. Cena je 1,- EUR/km (prvých 15km neplatíte). Dovoz zabezpečíme len pre objednávky ktorých hodnota presahuje 100,- EUR.

   

  Kontakt:

  Metros.sk

  Hviezdna 25,
  900 45 Malinovo

   

  Telefón: 0903 235 217
  E-mail:  metros@metros.sk

   

  Dovoz objednávok:       

  utorok – sobota (nedeľa): 09:00 – 19:00